Podczas 2 edycji Targów Warsaw Gastro Show Anna Dębska Redaktor Naczelna Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno-Kulinarnego GdzieZjesc.info przeprowadzi szkolenie:

**Rewolucja, która zwiększy ilość gości w Twojej restauracji. Poznaj metodę 4 noży**

DLA KOGO: Warsztaty przeznaczone dla managerów i właścicieli restauracji oraz osób planujących otworzyć biznes gastronomiczny.

4 noże rewolucji, to cztery płaszczyzny wielokrotnie zaniedbywane lub nieodpowiednio prowadzone przez zarządzających lokalem, które przekładają się na zbyt małą ilość gości w restauracji – problem, na który – jako Audytor restauracyjny – Anna Dębska trafia najczęściej pracując nad zmianami w lokalach. Wystrój, załoga, menu oraz reklama – to zagadnienia, które zostaną w omówione w oparciu nie tylko o najnowsze trendy obowiązujące w restauracjach na świecie, ale też sprecyzowane według zaleceń dotyczących poprawnego funkcjonowania tego biznesu.
Słuchacze dowiedzą się jak każde z tych zagadnień zrewolucjonizować w taki sposób, by przełożyło się to na zwiększenie ilości gości oraz zadowolenie z funkcjonowania restauracji, jako źródła dochodu. Końcowa część szkolenia zostanie przeznaczona na pytania, które w zakresie poprawnego funkcjonowania lokalu często padają w trakcie spotkań z Anną, a na które chętnie odpowiada i doradza zarządzającym restauracjami.
Szkolenie poprowadzi nasz specjalista Anna Dębska, która od lat zajmuje się prowadzeniem wykładów dla managerów i właścicieli restauracji. Jej filozofia przekazywania swojego doświadczenia najbardziej zainteresowanym osobom z branży sprawdza się od wielu lat, gdyż wiedza, którą gromadzi każdego roku podczas pracy z setkami restauracji, szkoleń zagranicznych oraz udziału w wielu ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą jest ogromna, a przez co najbardziej użyteczna, gdy może się nią podzielić z innymi.
W jej szkoleniach każdego roku biorą udział setki słuchaczy, którzy czerpią praktyczną wiedzę i chętnie korzystają z jej rad, również po ich zakończeniu. Stąd też dziesiątki audytów restauracji rocznie, które są ważnym krokiem do pomocy restauracjom w złej sytuacji. Głównym celem jej działań jest dobra jakościowo gastronomia i zadowoleni zarówno goście, jak i restauratorzy.
Wkrótce zamieścimy link do rejestracji.

Kliknij przycisk edytuj aby zmienić ten tekst.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI