Wystawca

Nr stoiska

ACTIVTEK SP Z O.O. A28
AKADEMIA KELNERSKA GRZEGORZA GÓRNIKA C77
ALVA A18
ANDREA C25
Andrepio Andrzej Pisarczyk C38
ANDROPOL S. A. A27
ANN COFFE C91
ASTRE TEXTILE B5
ATUT GRZEGORZ OLCZAK B24
BABCIA REGINA C19
BACÓWKA CZORSZTYN Wojciech Komperda C8
BACÓWKA DURSZTYN C30
BACÓWKA TOWARY TRADYCYJNE C51
BAJA Jacek Konderak A56
BARTSCHER A18
BCC POLSKA SP. Z O.O. A38
BELA MESA A5, B2
BELFOOD B34
Białuty Sp. z o.o. C14
Biznes Restauracje & Catering F1
BOLARUS S.A. A7
BRAVILOR BONAMAT B30
BROWAR “EDI” C41
BROWAR CZARNKÓW S.A. C34
BROWAR DUKLA C5
BROWAR KOREB C32
Browar Maryensztadt C21
BROWAR OLBRACHT C48
BROWAR PERUN C3
BROWAR SPIRIFER C20
BROWAR SZPUNT C2
BRYTYJSKO – POLSKA IZBA HANDLOWA B36
BRYZA C56
BSH Bosch-Siemens B13
CASPOLSKA F2
CELPOL ANDRZEJ LEWANDOWSKI SP.J. W ŁASKU C9
CLICK PACK A41
COFEE REPUBLIC SP. Z O.O. C61
colours of coffee D11
COMINPORT SP. Z O.O. B17
Cukiernia ZANIEWICZ (Allnet Sp. z o.o. z oddziałem w Piastowie) C14
CZARNY KOT A64
DAREX Dariusz Kuszkowski
DAR-MAR Marek i Dariusz Wieczorek B4
Dawid Wielgosz Lechit
DEMONET WIESŁAWA SZCZYPIŃSKA B37
DESEO C1
DEZAL PLUS SP. Z O.O. C68
DITTO INC. MARCIN PAWLAK / BIKE CAFFE C97
DLAWINA.PL SP. Z O.O. B23
DOCTOR BREW SP. Z O.O. C46
DORA METAL Sp. z o.o. A1
ECOMASTER    MAREK GŁUSZEK A40
ELWA SPÓŁKA JAWNA C89
EMICHEM P.P. A26
ENDURANCE / NEKTAR NATURA C57
EPINO A60
ERDE S.C. JANUSZ DEMBIŃSKI JAN DEMBIŃSKI C108
ETERNO s.c. C14
FAGOR GASTRO POLSKA A18
FENIKS Sp. z o.o. A39
FHU ROZWÓJ B27
FIGARO CORPORATION  PAWEŁ JAGUŚ A55
FigleMigle B28
FIRMA USŁUGOWA ROBERT PUCHAŁA C50
FoodSoft.PL Sp. z o.o. Producent oprogramowania dla gastronomii, piekarni oraz cukierni A31
FOREST SP. O.O. F3
FORM FOOD C17
FORREST Tomasz Bień A14
Forrest Tomasz Bień A34
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. F4
FUNGOPOL C15
‘FUREX’ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGO C32
Futrzarstwo i Skóra – Kurów M.paprocka Maria Paprocka
Gabler.pl – Leszek Małolepszy C14
GALERIA ZDROWIA F4
Gama-Tech Leszek Marek Krześniak C14
GASTMED A24
GASTRO MAGIC SERVICE A3
GASTRONA SP. Z O.O. C80
GDZIEZJESC.INFO B12
GEL MATIC POLSKA A62
Gospodarstwo Pasieczne Tęczowa Pasieka C14
GPHU “KOWALSKI” Krzysztof Kowalski C14
GRAND MONEY KAROL URBANIAK C44
GROS JERZY GROBAREK A41
GRUPA  FSP Sp. z o.o. B7
GRUPA AMBER A33
HAMILTON BEACH A18
HENDI A18
Henryka Zieleniak Henryka Zieleniak
HERMES B38
HERT Sp. z o.o. A16
HOME BRANDS Sp. z o.o. A14
HOME&COOK – GROUPE SEB B11
HORECATEX A25
HOTEL FABRYKA WEŁNY B6
House of Asia/ De Care C81
IGOR GRODA CONSULT&TRADING A6
IGT POLSKA A18,A18a, D3
IMBIRIADA C29
INTENT SALES D2, A33
ISECO INTERNATIONAL A18
IZI IZYDORCZYK MICHAŁ C23
JABEX C74
JANEX Sławomir i Elżbieta Wiesiak SJ B36
JEVEN Sp. z o.o. D10
JRBB SP. Z O.O./ CENTRUM CYDRU B32
JUNAKOR SP. Z O.O. C4
KAROLINA SMARZAK B14, C22
KŁOS-PASZ C14
KOMAT A21
KOMINKI BIELAWSKI B10
KONFEKCJA HOTELOWA I GASTRONOMICZNA ‘HORECATEX” A25
KONKRET Producent   Steków   Wołowych Strefa Food Truck
KOREE SP. Z O.O. A29
KOTANIEC Sp. z o.o. SK C65
KOZIOL C60
KROTOSKI-CICHY C9
KULIG A18
LA VIBIEMME
LA VITA SANA Sp. z o.o. A34
LENA-LUX OWOCE SUSZONE Z CAŁEGO ŚWIATA C6
LIFEBERRY C16
LunchMapa.pl B20
ŁYCZEK HERBATY C64
M.I. Truck “Tam gdzie zawsze…” Strefa Food Truck
MAGNES SP. Z O.O. C69
MASTER COOK SP. Z O.O. SP.K. C86
MENU ITALIA A2
MERX TEAM SP. Z O.O. A36
Metal-Plast Wałbrzych Bocheński Piotr A57
METRO PLAST A18
MËTTSA TISSUE D8
MINTANINE/TENDER B56
MiseEnPlace S.C. C24
MONDALIS   KAWA KOLUMBIJSKA C62
Morning Food For Tomorrow/360 Culinary Sp. z o.o. B19
MOTŁAWIANKA Małgorzata Kaniewska C96
MR. POLBEE SP. Z O.O. C87
MYŚLIWSKIE SMAKI C28
Nalewki Staropolskie Karol Majewski i Wspólnicy Sp z o.o. C14
OERLEMANS Foods Polska sp’ z o.o
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni A12
OGRÓDEK DZIADUNIA CZESŁAW ŚLUSARCZYK C10
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim C14
OLD POLISH VODKA SP Z O.O. C53
OSKAR Meble Hotelowe C13
OWOC SANDOMIERSKI C49
P.P.H.U. DANEX A9
Pachniczówka Sp. z o.o. C14
PAMAWI A23
Pasieka Rodzinna Sapieja C14
PHU SZRON GRZEGORZ ZIELIŃSKI A25
Piekarnia Ratuszowa Radzikowscy s.c C14
PIERNICZKOMANIA ANNA BUJAK C31
PINI Polonia Sp. z o.o. C94
PLASTMET A4
POLSKA EKOLOGIA B3
Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego C32
PORTAL PIWNY S.A. C45
PPH WAFLEX Wytwórnia Wafli do Lodów Wiesław Stankiewicz C14
PPHU ECOCHEM RANKO SACZEK A8
PPUH SOSTA BOŻENA MACHELSKA C52
PROMILER SP. Z O.O. A43
Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak Sp.j. A35
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Ubojowe i Handel “BEKON” C14
Przysmaki Miasta Miłości F6
PUREGREEN / HUROM B9
QBX Aleksandra Dobroń C54
R. Dziliński, Rafał Dziliński Nalewkarnia Longinus C14
RAD-POL Sp. z o.o. C93
RAFA WINO B21
RAJMAN C14
RARYTASY Z PODLASIA Dariusz Chomutowski C40
READY PR EVENTS&MORE KATARZYNA MICHALAK A2
Remeb Sp. z o.o. B13
RESTAURANT WEEK C73
ROBOT – COUPE SNC A44
RODZINNE GOSPODARSTWO PASIECZNE DOLINA TATR F7
RUMUŃSKIE SMAKI SP. Z O.O. B26
SCOTSMAN A18
SEMPRE GROUP Sp. z o.o. C66
SILEX A32
SLOWLIFEPOLSKA.PL F8
SMOKER D9
SOCIALIN.io B8
SODA PLUS A18
SOKI SOMNIA C42
SOSTA C52
Steiraoel B26
Stelo A61
STENE BOJA C55
STEWIARNIA Sp z o.o. B55
STOWARZYSZENIE NAREW C75
SUSHI AKADEMIA A10
SZAŁWIA SP. Z O.O. Strefa Food Truck
SZCZEPANÓWKA B29
SZKOŁA DOBREGO SMAKU SP. Z O.O. / RONIC A58
ŚWIECE WODNE/ FIRMA BAJA A56
THOREAU POLSKA B15
TRADE 8 SP. Z O.O. C58
TRANSGOURMET Polska Sp. z o.o. A11
Trixo/Kubek Warzyw C37
UNCLE BENS F9
UNILEVER FOOD SOLUTION A15
Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach D7
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO C14
VINIS B25
VINTAGE B16
VOIGT A18
W PIEKARNI/ W CUKIERNI C83
WARWIN S.A. B35
Wielkopolski Indyk C88
Winnica Dwórzno (Wiesław Gowin Gospodarstwo Rolne Dwórzno) C14
Wino Tokaj/Laubel C35
WINTERHALTER A25
WOJCIECH KOMPERDA  ,BACÓWKA NA MAJERZU’ C8
WYDAWNICTWO REA-SJ B22
Wyrób Wędlin Tradycyjnych Adam Węgłowski C14
WYTWÓRNIA MUSZTARDY KCYŃSKIEJ/POLDER C39
Y Cinema Sp. z  o.o. A20
Z Gara i Pieca C43
Z.P.O.W. AGROPOL S p. z o.o. B31
Z.P.U.H. Bartnik Żuromiński C32
ZA WIERCHEM-SERY GÓRALSKIE OD KUROSA C27
ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ STEFAN SKWIERAWSKI C11
ZAKŁADY TŁUSZCZOWE KRUSZWICA S.A.
ZARZECCY SP. Z O.O. C18
ZEELANDIA SP. Z O.O. C67
ZHU EPINO PRZEMYSŁAW NOWICKI A60
ZOMATO C95